עו"ד פיינברג תמר - לוגו
 
 
וושינגטון 1, ירושלים
 
 
 
 
 
 
 
077-3165377
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי נוטריון

 
 
 
פיינברג תמר מוסמכת כנוטריונית, ומציעה מגוון רחב של שירותי נוטריון במשרדה הפרטי.
 
  • תרגום נוטריוני – מיועד לעתים לרשויות שונות בחו''ל, או לשם תרגום תעודות מחו''ל שנדרשות במסגרות שונות בארץ. המשרד מספק תרגומים מסוג: תמצית רישום, תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת נישואין, תעודת גירושין, תעודת בגרות, צו קיום צוואה, מסמכי ירושה, מסמכי חברה, הסכמים ועוד.
  • אימות חתימות וייפוי כוח נוטריוני – לעתים החוק דורש שנוטריון יאשר שמי שחותם על מסמך מסוים הוא אכן האדם הנכון. המשרד מספק אימותי חתימות על ייפוי כוח לבנק לצורך קבלת משכנתה, ייפוי כוח נוטריוני, ייפוי כוח כללי ועוד. האימות מתבצע במשרדנו, אך קיימת אפשרות להגיע אל הלקוח בביתו או במוסד בו הוא מתגורר.
  • אישור העתק נאמן למקור – מדובר באישור שניתן על ידי נוטריון שמאשר שצילום או העתק של מסמך כלשהו, זהה לחלוטין למסמך המקורי. אישור זה מיועד לרשויות ולגופים שונים. על מנת להקל עליכם, אתם יכולים לשלוח את המסמך המקורי אל המשרד בעזרת שליח. התשלום יתבצע טלפונית.
  • תצהירים נוטריונים – רשויות לעתים דורשות שתצהירים ייחתמו ובפני נוטריון ויאושרו על ידו, ולא רק על ידי עורך דין. הנוטריון נדרש למעשה לאשר שהמצהיר חתם על הצהרתו לאחר שהוזהר כדין.
  • אישורי חיים – אישורי חיים נדרשים לצורך קבלת גימלאות מהמוסד לביטוח לאומי או קבלת תשלומי פיצויים מגרמניה או מארצות אחרות. אישור זה יש להציג מדי שנה בשנה למוסדות אלה, על מנת להמשיך לקבל את הקצבאות והפיצויים. כדי להקל עליכם, ניתן לקבל את השירות גם בביתכם או בכל מוסד שבו אתם שוהים.
  • עריכת צוואות נוטריוניות – צוואה זו מאושרת על ידי נוטריון, לאחר שנראה בפניו על ידי המצווה, בעל פה או בכתב. בצוואה מסוג זה אין צורך בעדים, ולכן היא מתבצעת בסודיות מקסימלית. משקלה משמעותי יותר בהשוואה לצוואות אחרות, ולכן קלוש הסיכוי שתיפסל. ניתן לחתום על צוואה מסוג זה במשרד או לקבל את השירות בביתכם או בכל מוסד שבו אתם שוהים.
 
לפרטים נוספים אודות שירותי הנוטריון המוצעים לכם, ניתן לפנות אל משרדי בכל עת: 077-3165377.